Abonelik:Haberler Yorumlar

ANA SAYFA » GENEL, TRAFİK » Pursaklar Saray Mahallesi Cumhuriyet Yolunda Asfalt Kazım ve Asfalt Atım Çalışmaları Başladı.

Pursaklar Saray Mahallesi Cumhuriyet Yolunda Asfalt Kazım ve Asfalt Atım Çalışmaları Başladı.
Pursaklar’dan Saray’a giden Belediye Caddesi ağır yük araçlarının geçmesi ile asfalt çok tahribat oldu. Ankara Büyükşehir Belediyesi’nde çalışmalara başladı. Şu an Saray Cumhuriyet yolunda yol kazıma çalışmaları hızlı bir şekilde devam ediyor. Saray’da bir çok araç adeta zig zag çekerek çukurlara düşmemeye çalışıyor. Atılan asfalt sayesinde Saray caddeleri daha konforlu ve güzel bir şekle olacak. Pursaklar Saray Mahallesi mezarlık önü tek şerit olarak seyretmekte sürücülerin dikkatine.5 Yorum Yapılmış.

 1. hakan diyor ki:

  pursaklarda da yama calısmaları bı bıtmek bılmıyor…

  Bu yoruma oy ver: Thumb up 0 Thumb down 0

 2. ahmet diyor ki:

  zaten pursaklar belediyesinin saray merkezde kavacık bölgelerinde yapıtıgı yollara tüm saraylılar olarak hayranız..2 yaşındaki çocugun eline kagıt kalem verip yollar cizilse belediyenin yaptıklarından daha nizami ve kullanışlı olurdu. .

  Bu yoruma oy ver: Thumb up 0 Thumb down 0

 3. İNAN BENDE ŞAŞARIM. SARAY NE ZAMAN DÜZENLİ VE TERTİBLİ BİR YER OLACAK. BAŞKENTİN SİMGESİ OLACAK. YURTDIŞINDAN GELEN ÖNCE SARAYI GÖRÜYOR. ADETA BAKIMSIZ BİR KÖY GİBİ . BU YETKİLİLER HİÇMİ SARAYA HİZMET DÜŞÜNMÜYORLAR.
  ORHANGAZİ CCAD. CUMHURİYET CADDELERİN BİR GEZSİNLER LÜTFEN

  Bu yoruma oy ver: Thumb up 1 Thumb down 0

 4. saray sefa diyor ki:

  sarayda ikamet eden birisi olarak sadece seçimlerde hatırlanmak istemiyoruz mezarlıgın önündeki okula kadar giden cadde 2 senedir bir türlü yapılamadı gitti sokaklardan zaten hiç bahsetmiyoruz zaten

  Bu yoruma oy ver: Thumb up 1 Thumb down 0

 5. mücahit diyor ki:

  saray merkez caddesinin neden değiştirildiğini düz yolun hangi mantıkla yılan gibi kıvrıldığını anlamış değilim. 2 yıldır bu yolun asfalt işinin bir türlü bitmediğini okulumuz toz toprak içinde gerçekten yetkilliler hangi mantıkla bu işin çözümü üretmezler….

  Bu yoruma oy ver: Thumb up 1 Thumb down 0

Habere Yorum Yap

Pursaklar Saray Mahallesi Cumhuriyet Yolunda Asfalt Kazım ve Asfalt Atım Çalışmaları Başladı.

© 2011 · HER HAKKI SAKLIDIR. İZİNSİZ ALINTI DAHİ YAPILAMAZ.
Abonelik:HaberlerYorumlar